Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Nejprodávanější zboží

slide

Nejprodávanější zboží

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


Nejprodávanější fotopasti.

 

V součastné době nejprodávanější fotopasti na zloděje, společnosti UOVISION AUSTRALIA vyrobila velice kvalitní fotopasti neviditelné lidskému oku.

Australská společnosti UOVISION AUSTRALIA přišla na trh s velice kvalitním zpracování fotopastí UOVision. Tato špičková fotopast vznikla pro možnost sledovat a pátrat po nezákonném obchodování s volně žijícími živočichy. Díky této kvalitní řadě fotopastí  se daří konečně potírat třetí největší kriminální průmysl na světě. Díky tomuto výrobci fotopastí  tak můžeme nabídnout Fotopast UV 652 a Fotopast UV 565. Nově fotopast PANDA, která poslouchá povely SMS.

Fotopasti UOVision UV 562 nabízí špičkové zpracování  s osvětlením v infračerveném pásmu 850nm, které je sice lehce viditelné, ale má výrazně větší dosah a podání kontrastu. Vynikající volba pro monitoring zvěře.Díky osvětlení v pásmu 850nm má tato fotopast ještě výkonnější dosvit než fotopast model UV 565. A to vše za nižší cenu! Špičková fotopast UOVision UV 565 s neviditelným IR světlem - je vhodná fotopast  na lidskou škodnou. Fotopasti UOVision mají možná konzervativní vzhled, ale ve skutečnosti přinášejí řadu novinek a špičkové parametry. Fotopast má zcela neviditelné a přitom velmi účinné IR osvětlení o vlnové délce 940nm, skryté navíc černou clonou.

Odesílání je možné v režimu MMS nebo GPRS. Vynikající volba pro monitoring zvěře. Díky osvětlení v pásmu 850nm má tato fotopast ještě výkonnější dosvit než fotopast model UV 565. A to vše za nižší cenu!