Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


ČLÁNKY
Provoz o vánočních svátcích 2021

Vážení přátelé,

děkujeme vám za přízeň v roce 2021. Rádi bychom vás upozornili na provozní dobu e-shopu fotopasti-levne.cz v následujících dnech.

 

Poslední zpracování objednávek proběhne 23.12.2021.
Další zpracování objednávek bude dne 28.12.2021.
Standardní provoz bude opět zahájen od 3.1.2022.

 

Kolektiv Fotopasti-levne.cz

Provoz o vánočních svátcích 2020

Vážení obchodní přátelé, milí zákazníci,

 

děkujeme za Vaši přízeň v roce 2020 a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

 

Zároveň Vás chceme upozornit, že veškeré objednávky, reklamace a dotazy k produktům přijaté v období 23.12.2020 po 11h - 3.1.2021 budou zpracovávány od 4.1.2021.

 

Kolektiv Fotopasti-levne.cz.

Fotopasti OXE - novinky roku 2020!

Legendární značka OXE se vrací na místo činu!

Je tomu již několik let, kdy se výrobce OXE objevil na českém trhu s fotopastmi. Mnozí z Vás si tuto značku jistě spojí i s kamerovými systémy nebo sportovními kamerami. Technici z firmy OXE využili mnoha letých zkušeností a analýz k tomu, aby vyrobili prvotřídní fotopasti s těmi nejlepšími technickými parametry! V nabídce je výkonná malá fotopast OXE Gepard, která zaujme neuvěřitelným poměrem cena / výkon. Jedná se o fotopast bez odesílání MMS. Druhou novinkou je fotopast OXE Panther 4G, která se řadí do prémiového segmentu fotopasti s přenosem snímků po síti 4G. Za zmínku stojí české menu, mobilní / pc aplikace pro pohodlné nastavení a správu fotopasti a kompatibilita se solárním panelem OXE Solar Charger, který byl vyroben přímo pro potřeby fotopasti OXE Panther 4G. Pro více informací k oběma produktům OXE přejděte na kartu produktu nebo nás kontaktujte na tel. / e-mailu, rádi Vám veškeré Vaše dotazy zodpovíme. :)

 

Více informací k fotopasti OXE Gepard ZDE.

 

Více informací k fotopasti OXE Panther 4G ZDE.

 

NOVINKA! Fotopast UOVision UM 595 3G

 

Vážení přátelé,

firma UOVision vypustila na trh další nový model fotopasti špičkové kvality, a to UM 595 3G. Díky možnosti přenosu v rychlé síti 3G jsou záběry zasílané emailem v kvalitě naprosto nesrovnatelné s běžnými GSM fotopastmi a jejich kvalita je srovnatelná se záznamy na SD kartě. V místech, kde není síť 3G se fotopast automaticky přepne do 2G (GPRS) sítě. Jako dárek k fotopasti UOVision UM 595 3G od nás dostanete ZDARMA paměťovou kartu s kapacitou 32GB, 12ks baterií a LED čelovku, díky které lehce nastavíte fotopast ve zhoršených podmínkách a samozřejmostí je i doprava ZDARMA!

Rozhodně největší novinkou a zároveň předností je, že fotopast umí posílat snímky o rozlišení 1280 x 960 px. Což doposud žádná jiná fotopast neumí. Přijde vám plnohodnotná fotografie v původním rozlišení což je opravdu obrovský skok kupředu. Druhou vítanou novinkou je, že tato fotopast jako jediná od UOVisionu umí současně pořizovat foto + video tak jak to známe od fotopastí Acorn. Jediné malé negativum oproti modelu UM 595 2G je, že není možné fotopast nastavovat pomocí bluetooth. Ale upřímně , dle naší zkušenosti fotopast se stejně nejlépe nastavuje pomocí programu v PC, nebo pomocí  tlačítek u displeje.

Pro technickou specifikaci, více informací nebo objednání fotopasti UOVision UM 595 3G přejděte na produktovou kartu kliknutím ZDE.

Závěrem bych rád dodal, že se jedná o naprosto revoluční fotopast na českém trhu. Lepší fotopast opravdu nenajdete. Ponechala si všechny nejdůležitější funkce plus přidala velice vítané vylepšení.

Fotopast UOVision UV 575 - NOVINKA!

Vážení přátelé,

v naší nabídce od dnešního dne naleznete i novinku od výrobce UOVision, a to fotopast UV575! Tato fotopast je nástupcem velmi úspěšného modelu UV572. Fotopast UOVision UV 575 je širokoúhlá fotopast s dvojnásobnou šíří záběru objektivu oproti běžným fotopastem. Fotopast má širokoúhlý objektiv se záběrem 100°, díky kterému může monitorovat podstatně větší plochu než běžné fotopasti. Výhodou UV575 je, že se nejedná o pouhou modifikaci běžného modelu, ale speciálně pro tento účel konstruovaný přístroj, takže šíři záběru objektivu odpovídají i záběry PIR čidel, osvětlovací jednotky a rozměry displeje.

 

 

Pro objenání nebo více informací o fotopasti UOVision UV575 přejděte na produktovou kartu ZDE.

NOVINKA! Fotopast ScoutGuard SG520

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám představit novinku mezi fotopastmi a to fotopast ScoutGuard SG-520. Jedná se o nejmenší fotopast na světě. Svoji velikostí se vejde do dlaně ruky. Fotopast je na 4ks alkalických nebo lithiových baterií velikosti AA. Tím nám zaručuje laciný provoz. Podporuje paměťové karty až o velikosti 32GB. Disponuje také konektorem pro externí napájení. I do tak maličké fotopasti se podařilo umístit alespoň malý displej.
 
Na přední straně jsou umístěna 3 tlačítka pro snadné ovládání fotopasti. Fotopast je vybavena 4 vysoce výkonnými led diodami s dosahem až 20m přes den. V noci je účinný dosah až úžasných 6-8m což na tak malou fotopast je naprosto parádní.
 
Úplnou samozřejmostí je menu v češtine. Neviditelný přísvit z této fotopasti dělá téměř neodhalitelnou. Tyto všechny vlastnosti jsou za velice příznivou cenu pro každého. Bezpochyby v dané cenové hladině se jedná o fotopast s nejlepším poměrem cena/výkon.
 
Samozřejmostí je u nás dodání fotopasti spolu s dárky, tak abyste ji mohli ihned zprovoznit. Jako dárek dáváme k této fotopasti paměťovou kartu 8 GB a 4 ks baterií. Dále je v ceně fotopasti i doprava zdarma.
 
Pokud se chcete o fotopasti dozvědět více klikněte ZDE.
 
NOVINKA! Fotopast FORESTCAM Tiny

Vážení přátelé,

do našeho sortimentu jsme přidali novou fotopast, která disponuje výbornými parametry za stále nízkou cenu! Výhodou této fotopasti jsou i malé rozměry a perfektní maskování. Na přední straně fotopasti je LCD obrazovka sloužící pro nastavení. Přes přísvitové pole je maskovací pavouk, který zabrání odrazu světla od fotopasti. Pro nastavení fotopasti slouží 2 multifunkční tlačitka pro více úloh, která jsou velice intuitivní. Napájena je 4ks AA baterií. Neodmyslitelnou součástí je podpora externího napájení (akumulátor, 230V) a navíc v poslední době opomíjený USB port. Pro více informací o produktu fotopast FORESTCAM Tiny přejděte na produktovou kartu ZDE.

Nové fotopasti UOVision skladem!

Vážení přátelé,

rozšířili jsme sortiment fotopastí o nové modely od výrobce UOVision, konkrétně o UV 785 HD a UM 785 3G.

Fotopast UOVision UV 785 HD

16GB SD karta, 12ks baterií, maskovací páska a doprava ZDARMA! Tato profesionální fotopast se hodí jak k ochraně majetku, tak i ke sledování zvěře. Díky napájení dvanácti AA bateriemi se můžete spolehnout na extrémně dlouhou výdrž baterií. Pro nejlepší snímky nabízí fotopast výběr ze šesti předdefinovaných expozičních programů (Auto, Blízký objekt, Pohyblivý objekt, Statický objekt, Série 2 foto, Série 3 foto). Kromě toho obsahuje i možnost definice vlastního expozičního programu. Díky těmto funkcím je možné fotopast přesně přizpůsobit prostředí, ve kterém bude nasazena. Pro více informací o produktu fotopast UOVision UV 785 HD přejděte na produktovou kartu ZDE.

Fotopast UOVision UM 785 3G

32GB SD karta, 12ks baterií, lanový zámek Python a doprava ZDARMA! První fotopast, která umí odesílat videa na váš e-mail. 12MP rozlišení, 1080P video se zvukem, odezva spouště pouhých 0,6 sekund. Fotopast je vhodná především k monitorování a ochraně majetku. Jako první umí prostřednictvím mobilní sítě odesílat nejen pořízené snímky, ale také krátká náhledová videa. Nabízí výběr ze šesti předdefinovaných expozičních programů (Auto, Blízký objekt, Pohyblivý objekt, Statický objekt, Série 2 foto, Série 3 foto). Kromě toho nabízí možnost definice vlastního expozičního programu. Pro více informací o produktu fotopast UOVision UM 785 3G přejděte na produktovou kartu ZDE.
Recenze fotopasti ScoutGuard SG520

Vážení přátelé,

Dovolili jsme si pro vás připravit podrobnější recenzi fotopasti ScoutGuard SG520. Začneme nejdříve pár technickými informacemi. Jedná se opravdu o nejmenší fotopast na světě! Vejde se dokonce do dlaně ruky. Fotopast je vybavena 4ks vysoce výkonnými led diodami s nočním dosahem 6-8m. Tyto diody jsou poprvé použity v jakékoliv fotopasti na světě a jedná se o skutečný průlom. Nejen , že jejich přísvit je enormně výkonný a lidskému oku neviditelný, ale mají i velmi nízký odběr, tudíž mají blahodárný vliv na výdrž baterií. Přes den je fotopast schopná detekovat člověka v rozmezí 15 až 20m. Úplnou samozřejmostí je neviditelný přísvit, díky tomu je fotopast téměř neodhalitelná.

Ovládání fotopasti je po chvilkovém seznámení velice jednoduché. Samozřejmostí je menu v českém jazyce. Fotopast se nastavuje 3 tlačítky velice intuitivně. V pokročilém menu si můžete nastavit, zda chcete pouze foto, video nebo foto+video. Nastavit si samozřejmě můžete i rozlišení fotografií 5/10/15MP a také délku videa. Úhel záběru je krásných 55°.  Výdrž baterií je až 3 měsíce při 20°C. Samozřejmě je nutné používat pouze kvalitní alkalické nebo lithiové baterie. Obyčejné levné baterie nám nemusí zaručit správný chod fotopasti hlavně v nočních hodinách. Fotopast podporuje velikost SD karty až krásných 32GB.

Využit fotopast díky neviditelnému přísvitu můžete jak na ostrahu majetku, tak na monitoring zvěře. Hlavně nic nebliká, nesvítí a nic necvaká, vzhledem k minimální velikosti je tato fotopast výbornou volbou na menší vzdálenosti. Velice atraktivní je i cena fotopasti. Opravdu se jedná o velice kvalitní novinku a již první spokojené ohlasy toto jen potvrzují.

Závěrem lze říci, že se jedná o skvělou fotopast a ve své cenové kategorii se jistě řadí mezi nejlepší modely na trhu. Jediné co nám tedy zbývá říci je to , že se jedná o skutečně skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Samotná značka ScoutGuard je již sama o sobě zárukou kvality. Tímto malým a výkonným modelem nám udělali velkou radost.

Nutno ještě podotknout že v ceně fotopasti je jak SD karta, tak baterie a doprava až k Vám domů.

Více o fotopasti naleznete zde.

Fotopast ScoutGuard SG880MK-12mHD

Vážení přátelé,

na našem shopu www.fotopasti-levne.cz stále probíhá akce na špičkovou fotopast ScoutGuard SG880MK-12mHD, ke které dáváme ZDARMA dopravu, 16GB SD kartu, 8ks baterií, LED čelovku  a lanový zámek. Tato fotopast je vhodná na zvěř i lidskou škodnou.

Fotopast ScoutGuard SG880MK-12mHD

Fotopast ScoutGuard SG880MK-12mHD je vybavena neviditelným a extrémně silným přísvitem s použitím nové technologie vykreslení noční scény. S objektivem snímající úhel 60° budou pořízené fotografie jako na dlani. Pro více informací o fotopasti ScoutGuard SG880-12mHD přejděte na produktovou kartu ZDE.

Novinka! Fotopast Forestcam LS870/880 Gen2, druhé generace

Vážení přátelé,

 

dovovoluji si vám oznámit, že na český trh dorazila nová generace fotopastí Forescam s názvem Forestcam  Gen2.  Pro tohoto výrobce jsme se v rámci regionu stali velice důležitými a připravil pro nás velice příjemné novinky. Už u tak skvělé fotopasti došlo k inovaci těla fotopasti. Fotopast dostala zcela nový čip s odezvou závěrky neskutečně rychlých 0,7s což z ní dělá nejrychlejší na celém trhu. Fotografie jsou ještě ostřejší a zaberou i rychlejší pohyb bez rozmazání výsledného obrázku!

Další velice příjemnou novinkou je krycí „pavouk“ na přísvitovém poli. Díky tomuto fotopast eliminuje odrazy světla a stává se ještě více neviditelnou. Příjemné je také přední krytka lcd displeje, které zamezí poškození.

Výsledek je vlastně takový , že všechny dobré vlastnosti a funkce zůstali zachovány a navíc je zařízení obohaceno a výše popsané inovace.

A navíc nás neskutečně potěšil fakt, že i krabice, v které je fotopast zabalena již od výroby zaznamenala podstatné změny. Je kompletně v češtině! Obsahuje české popisky a i celkový vzhled je velice luxusní. Fotopast se podstatně přiblížila přímo českým zákazníkům a je určitě více česká než jakákoliv jiná fotopast na trhu.

Fotopast FORESTCAM LS870 Gen2

Pro více informací o fotopasti FORESTCAM LS870 Gen2 přejděte na produktovou kartu ZDE.

Fotopast FORESTCAM LS880 GSM/GPRS Gen2

Pro více informací o fotopasti FORESTCAM LS880 GSM/GPRS Gen2 přejděte na produktovou kartu ZDE.

Provozní doba v období svátků

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás upozornit na provozní dobu internetového obchodu Fotopasti-levne.cz v období svátků. Poslední objednávky budeme vyřizovat v pátek 20. 12. 2019. Další objednávky budou vyřizovány od 2. 1. 2020.

Zároveň bychom Vám rádi poděkovali za Vaší přízeň v roce 2019.

S přáním krásného roku 2020, 

kolektiv Fotopasti-levne.cz.

Nové fotopasti UOVision a Ltl. Acorn skladem!

Vážení přátelé,

 

naskladnili jsme nové fotopasti od předních výrobců Ltl. Acorn a UOVision. Jedná se o tyto modely:

 

Fotopast Ltl. Acorn 3310A + 8GB SD karta, baterie, LED čelovka a doprava ZDARMA!

 

 

8GB SD karta, 8ks baterií, LED čelovka a doprava ZDARMA! Základní model z řady osvědčených fotopastí Ltl. Acorn s mimořádně příznivým poměrem cena / výkon. I při nízké ceně si zachovává vysoký standard fotopastí značly Ltl. Acorn. Zajímavé je osazení novým objektivem s vylepšenou světelností a zejména širším zorným úhlem 70°, který dovoluje monitorovat větší plochu, aniž by docházelo k deformaci obrazu. Další předností je prostorové PIR čidlo, které vykrývá větší plochu, než je u Fotopastí Acorn běžné. Proto je tento model vhodný i pro zabezpečení majetku. Nižší velikost rozlišení (5MP) je pro běžný monitoring dostačující. Pro více informací o fotopasti Ltl. Acorn 3310A přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

Fotopast UOVision UV 595-HD + 16GB SD karta, baterie, LED čelovka a doprava ZDARMA!

 

 

16GB SD karta, 12ks baterií, LED čelovka a doprava ZDARMA! UOVision UV 595-HD je fotopast s neviditelným, ale mimořádně účinným osvitem pro noční snímky! Díky PIR čidlu vykrývající celý záběr objektivu a extra rychlé spoušti je tato fotopast mimořádně vhodná pro ochranu majetku. Nejrychlejší odezva na trhu - pouhých 0,7s. Pro více informací o fotopasti UOVision UV 595-HD přejděte na produktovou kartu ZDE.

 

Fotopast UOVision UM 595-2G + 32GB SD karta, baterie, LED čelovka a doprava ZDARMA!

 

 

32GB SD karta, 12ks baterií, LED čelovka a doprava ZDARMA! Fotopast UOVision UM 595-2G má možnost nastavování funkcí prostřednictvím Bluetooth. Rychlá odezva spouště, vynikající osvětlení. Podpora WiFi SD karty pro stahování záznamů do mobilu. Mimořádně vhodná pro myslivost i ochranu majetku. Pro více informací o fotopasti UOVision UM 595-2G přejděte na produktovou kartu ZDE.

Fotopast ScoutGuard SG370-6mHD

Vážení přátelé,

do nabídky fotopastí ScoutGuard jsme přidali nový typ, a to fotopast ScoutGuard SG370-6mHD. Fotopast ScoutGuard SG370-6mHD je se svou velikostí 14,5x8,2x3,6cm nejmenší fotopastí na trhu. Díky své velikosti se stává nenápadným narozdíl od větších přístrojů. K fotopasti dáváme ZDARMA 8GB SD kartu, 4ks baterií a dopravu!

Pro více informací o této fotopasti klikněte ZDE.

Fotopast Cuddeback E3 Black Flash

Nově jsme do naší nabídky přidali fotopast od amerického výrobce Cuddeback, a to typ E3 Black Flash. Při objednávce této fotopasti dostanete ZDARMA 8GB SD paměťovou kartu, 8ks baterií a dopravu!

Cuddeback Black Flash® model E3 je právem výrobcem označována jako nejlepší a nejlevnější Cuddeback v historii. Zachovává si všechny přednosti většího modelu Attack jako je nejrychlejší odezva na světě - pouhých 1/4 sec, která je garancí více snímků se zvěří v záběru, která nemá téměř šanci této fotopasti uniknout! Nová skříňka má pro Cuddeback typické 3D maskování a jednoduché ergonomické ovládání. Technologie Black Flash® je pro lidské oko zcela neviditelná a přesto zajišťuje vynikající kvalitu nočních záběrů bez rozmazání pohybem. Dosvit jednotky je až 15m, ale automatická korekce intezity umožní kvalitní záběry i z bezprostřední vzdálenosti. Zajímavým a praktickým detailem je posuvný modul pro zůžení záběru PIR čidla garantující záběry s objektem uprostřed snímku. V opačné poloze modulu pak PIR čidlo vykrývá celou plochu záběru objektivu, což činí tuto fotopast vhodnou i pro monitorování větších ploch. Dalším zajímavým detailem je možnost přepínání mezi běžným a panoramatickým záběrem. Pro více informací o této fotopasti klikněte ZDE.